koszalin
ul Jagoszewskiego
Nr oferty: 4403114
Powierzchnia: 63.80 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro: 4
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na wynajem – idealna lokalizacja!

Szukasz jasnego, przestronnego i komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!


Lokalizacja: Koszalin, okolice Galerii Emka – w sąsiedztwie sklepy, lokale usługowe, restauracje, szkoła, przedszkole, żłobek, boiska i place zabaw. Doskonała komunikacja miejska – przystanek autobusowy w pobliżu.

Mieszkanie:

63,8 m² – przestronny układ, 4 pokoje, idealne zarówno dla rodziny, jak i dla osób ceniących przestrzeń.
Salon + 3 sypialnie – funkcjonalny rozkład daje wiele możliwości aranżacyjnych.
Osobna kuchnia – wyposażona w meble kuchenne, płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę oraz lodówkę z zamrażarką.
Łazienka i oddzielne WC – wanna, umywalka, pralka, estetyczna glazura i terakota.
Przedpokój z pojemną szafą – dodatkowe miejsce do przechowywania.
4. piętro – mieszkanie jest jasne i ciepłe, co przekłada się na komfort mieszkania i niższe koszty ogrzewania.

Stan mieszkania: Częściowo umeblowane – dostępne wyposażenie zgodnie ze zdjęciami.


Koszty:
2500 zł – czynsz dla właściciela
Ok. 1100 zł – czynsz do spółdzielni + media (woda, prąd, gaz)
Kaucja – jednomiesięczny czynsz


Zainteresowany? Umów się na oglądanie – zapraszam do kontaktu!
Oglądanie wyłącznie z Pośrednikiem (nr lic. 14825).

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Piotr

Tel. 600 429 787

Tomasz

Tel. 535 250 210

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest TWÓJ DOM - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook